Reiki

masáže Praha 8 Jana Buřilová

Reiki je univerzální, vesmírná životní energie. Je to metoda přenášení této vesmírné energie. Přináší úlevu přijímajícímu, ne jen fyzicky, ale také na úrovni emocionální, mentální a duchovní. Reiki má svou vlastní moudrost a lásku. Tím ovlivňuje nejen důsledek, ale i příčinu nemoci. Stačí položit na klienta ruce a energie reiki si najde svou cestu tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Při používání reiki neléčíme my, ale skrze nás je léčeno – jsme jen prostředníky.

Je třeba si uvědomit, že čím více na sobě budeme pracovat a budeme žít v pozitivnu a harmonii, tím budeme krásnějšími, čistšími bytostmi – prostředníky.

Díky svým vlastním zkušenostem s touto cestou k harmonii mohu nabídnout následující kurzy Reiki:

Základní kurz Reiki – 1. a 2. stupeň

REIKI 1. stupně

– naučíte se pracovat s energií Reiki. Jedná se o přikládání rukou na člověka, který chce energii přijímat – musí být přítomen. Tím dochází k odblokování a harmonizování organismu, jak na těle tak i na duši. Reiki 1. stupně je dobrým doplňkem k masážím.

REIKI 2. stupně

– navazuje na reiki 1. stupně, zde se pomocí symbolů posílá energie Reiki na dálku a nemusí být člověk přítomen. Energii je možné posílat mezidimenzionálně, do situací, řešení různých psychických, fyzických bloků budoucích i minulých atd.

Po zasvěcení do 1. či 2.stupně dochází k znovunastartování očistných a ozdravných procesů v těle. Celkově se dá říci, že toto období je doprovázeno přívalem energie a klidu. Průběh tohoto očistného období je rozdílný stejně, jako je rozdílný každý z nás. Během tohoto období dochází též k detoxikaci těla a je doporučeno pít hodně vody a dostatečně odpočívat.

Vše je ale dáno naší práci na sobě. Kdo na sobě pracuje, uvidí dříve či později výsledky. Ty jsou úměrné naší práci a vytrvalostí. Pokud se rozhodneme a požádáme, Reiki nám pomůže zbavovat se destruktivních a negativních návyků a nahradí je harmonií.

Doporučuji absolvovat oba semináře zároveň. Vždy sobota a neděle. Zahájení v 9.30 hod, konec v 16.30 hod.

Cena :
REIKI I. stupně ….. 1 000 Kč
REIKI II. stupně ….. 1 500 Kč

Reiki prohloubení

Pokud člověk zjistí, jak se krásně žije v harmonii a chce jít na své cestě dál, má možnost pokračovat dvěma prohloubeními Reiki.

1. prohloubení

– je zaměřené na uvědomění si svého cíle, který nás inspiruje jak a kudy jít. Zda máme smysl života a vnímáme všechny možnosti k naplnění. Nácvik vizualizace aury, nové symboly, karty.

2. prohloubení

– pokračujeme do hlubších dimenzí svého já.Nové symboly na intuici a léčení, dechová terapie.

Prohloubení trvá 1 den, vždy sobota. Zahájení v 9.30 hod, konec v 16.30 hod.

Cena:
1. prohloubení ….. 1 000 Kč
2. prohloubení ….. 1 000 Kč

Mistr Reiki (3. stupeň)

Mistrovský stupeň je úroveň, na které se získávají mistrovské symboly, zasvěcení je provázeno vyššími energetickými vibracemi. Mistrovský stupeň je určen těm, kdo cítí, že Reiki je jeho posláním. Ne každý je schopen být mistrem a tak je tento stupeň velmi osobní záležitostí. Člověk by si měl uvědomit a cítit v sobě těchto pár slov:

Mistr Reiki neznamená být mistrem druhých, ale mistrem sám sebe.
V každém jeho gestu,v každém slově se odráží jeho osvícený stav.
Spolu vytvářejí energetické pole, v němž každý snáz nalézá své vlastní světlo.
Mistrovský kurz probíhá skupinově i individuelně.

Cena: 5 000 Kč

Mistr Reiki učitel

Mistr Reiki učitel má oproti léčiteli možnost pořádat kurzy Reiki a zasvěcovat do této techniky další zájemce. Jedná se o velmi zodpovědnou a důvěrnou práci. Před tím, než se rozhodnete pro dráhu mistr Reiki učitele, musíte důkladně zvážit, zda jste schopni toto břemeno převzít.

Mistrem jsou žáci vítáni ne proto, že by je chtěl vést,ale proto,že jim toho může mnoho nabídnout.
Žáci jej neobklopují proto, že by ho chtěli následovat, ale proto, aby nasáli jeho přítomnost a inspirovali se jeho příkladem.
Mistr učitel probíhá skupinově i individuelně.

Cena: 10 000Kč


 
Další služby:
tradiční masáž shiatsu masáž Lymfatická masáž Reflexní terapie